- Dacă ajung să fecundez ovulul, scot o blondă superbă, ochi albastri, tate mari, picioare pînă-n gît.
- Dacă ajung eu să fecundez ovulul, scot un tip superb, toate femeile vor fi în limbă după el.
:))

Melodia zilei -

Poza Zilei: Ţara arde si baba ia etnobotanice! :)

Sport - Carragher sperie Anglia

In minutul 56 al meciului cu Arsenal, Carragher s-a dat cap in cap cu colegul lui, Flanagan, si s-a prabusit pe teren! Medicii s-au chinuit 10 minute sa il puna pe picioare pe fundasul lui Liverpool.

Carragher a avut nevoie de masca de oxigen, dupa 6 minute in care, pur si simplu, nu dadea niciun semn. Medicii i-au pus un suport cervical lui Carragher, care a fost schimbat cu Kyrgiakos.

Arsenal - Liverpool s-a terminat 1-1. Ambele goluri au fost marcate in minutul 90, ambele din penalty! Marcatori: van Persie si Kuyt! http://www.dailymotion.com/video/xi9oie_livcarinj577_webcam#from=embed